Video

3B-artStudio jest prężnie rozwijającą się firmą na polskim rynku zajmującą się między innymi filmowaniem oraz montażem nieliniowym materiałów filmowych.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem pozwalającym na rejestracje obrazu jak i dźwięku w niemal każdych warunkach zapewniając przy tym doskonałą jakość. Rejestracja wydarzeń w jakości full HD docelowo nagrywana na endrive w pełnej jakości lub na życzenie nośnik typu pDVD lub Blue-ray do wyboru. Nagrywanie rozpoczynamy od momentu, który wyznaczą Państwo Młodzi – od przygotowań, błogosławieństwa lub ślubu do oczepin do około godziny 1.30 w nocy. Film z uroczystości może być poprzedzony zdjęciami Państwa Młodych z dzieciństwa, po takim wstępie montowana jest czołówka weselna w której przedstawiani są Państwo Młodzi,Świdkowie czy też Rodzice. Kolejne etapy montażu to chronologicznie następujące po sobie wydarzenia, czyli ubieranie, błogosławieństwo, wyjście z domu, podjazd pod kościół. Wymienione cztery elemente zawarte są w jednym teledysku. Po takim wprowadzeniu następuje część ceremoni Kościelnej,zaraz po niej montowany jest teledysk w którym zawarte są życzenia, droga na sale oraz przywitanie Młodych przez Rodziców. Teledysk ten stanowi wprowadzenie do części z imprezy weselne, w którą wmontowane są dwa teledyski z najlepszymi ujęciami na weseoło. Całość filmu wieńczy "zakończenie" będące skrótem/przekrojówką z całej Państwa imprezy, niekiedy na życzenia klienta kończy się on dedykacją dla Rodziców czy też gości weselnych. Filmy które nagrywamy, są poddawane obróbce cyfrowej zgodnie z zaleceniami klienta, który ma możliwośc doboru ścieżek dźwiękowych, dodania bądź ujęcia niektórych etapów montażu czy też wyrażenia swoich sugestii co do montażu, które uwzględnimy przy obróbce. Wieloletnie doświadczenie poparte profesjonalnym sprzętem gwarancją wykonania usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy na spotkanie które pozwoli na zaprezentowanie materiałów nieumieszczonych na stronie.

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych filmików znajdujących się w galerii poniżej opcjonalnie zachęcamy do zajrzenia pod podane linki :

Czołówka
https://youtu.be/e9NJuiWtF4I

Podziękowania dla Rodziców
https://www.youtube.com/watch?v=ukeQUBcLV4Y

Zdjęcia z dzieciństwa
https://youtu.be/PyNOCkaR1_I


Filmy


Podziękowania JG czolowka_z czolowka teledysk_1 podziekowania_adam czolowka_miklisy czolowka_siewierz

Dlaczego 3b-artStudio?

  • bo film i fotografia to nasze pasje
  • bo u nas nie ma miejsca na nudę i rutynę
  • bo mamy indywidualne podejście do każdego zlecenie

Zapytaj nas

Wiadomość została wysłana.
Wiadomość nie została wysłana.

Kontakt

3B-artStudio

usługi foto-video

Marii Dąbrowskiej 2/4 lok.70
42-208 Częstochowa, Polska

T: (+48) 692-721-970

     (+48) 692-047-169

H: Poniedziałek - Sobota: 8:00 do 18:00 PM