O nas

3b-artstudio

Studio foto-video 3b-artStudio założono z myślą o klientach nastawionych na profesjonalne i wysokojakościowe usługi foto-video, które są wynikiem pracy zakorzenionych w branży fachowców oraz użycia najnowszych technologii.

Nasza firma działa między innymi w obszarze fotografii i videofilmowania. Jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem ludzi, którzy znają i potrafią zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. Poza wiedzą i rzetelnością podchodzimy do swojej pracy z pasją. Każdy z nas lubi to co robi, potrafi połączyć przyjemne z pożytecznym i jest specjalistą w swej dziedzinie. .Jesteśmy obserwatorami, starającymi się uchwycić i uwiecznić najważniejsze, kluczowe dla całego wydarzenia, niepowtarzalne chwile. Nasze reportaże stają się opowieścią w której dominują Wasze wzruszenia, emocje i uczucia. Poprzez Nasze zdjęcia i filmy pragniemy pokazać Wasze szczęście i miłość, robimy wszystko by po latach ten obraz był tak samo żywy jak w dniu Waszego ślubu. Posiadamy szeroką wiedzę techniczną i praktyczne doświadczenie w tej dziedzinie. Zawsze pracujemy tak, by jak najwierniej zarejestrować przebieg danej uroczystości, ale jednocześnie nie przeszkadzać jej uczestnikom.

Usługi foto-video, jakie Państwu możemy zaoferować to: fotografia reklamowa, zdjęcia okazjonalne (ślub, wesele, komunia, chrzest), portrety, fotoksiążki, filmy video, reportaże i teledyski.